My Beatport

Log in to start using My Beatport!

My Beatport lets you follow your favorite DJs and labels so you can find out when they release new tracks. Log in or create an account today so you never miss a new release.

Create an Account
You're not following anyone yet!

My Beatport lets you follow your favorite DJs and labels so you can find out when they release new tracks. So go follow someone!

View My Beatport

My Artists View All


My Labels View All


My Carts


NOISECREW je producenstké duo z Ostravy v České Republice. Členy jsou HAOX (Alexandr Zaspal), SPAW (Ivo Schmidt). Začínali s DJingem v roce 2007 a později začali s originalní produkcí. V uplynulých letech si zahráli na mnoha velkych akcích a festivalech včetně Beats for Love a Trident. V Roce 2018 vychází jejich první track na UK labelu The Express (CATALOG TEX004). O pár měsíců později, v roce 2018, vychází tvrdá deska DARK MANIFESTO (CATALOG MOCRCYD071) na US labelu Mindocracy Recordings. Dále, v roce 2019 na tomtéž labelu vychází DESTRUCTIVE INTENSION (CATALOG MOCRCYD080) a NOISECREW se stává součástí uskupení III TRIDENT.sk. O rok později se NOISECREW stává součástí Drumatch Recordings s EP Heading South na Slovenském labelu Drumatch Recordings (CATALOG DRS006),které vyšlo v roce 2020.

Latest Releases