My Beatport

Log in to start using My Beatport!

My Beatport lets you follow your favorite DJs and labels so you can find out when they release new tracks. Log in or create an account today so you never miss a new release.

Create an Account
You're not following anyone yet!

My Beatport lets you follow your favorite DJs and labels so you can find out when they release new tracks. So go follow someone!

View My Beatport

My Artists View All


My Labels View All


My Carts


Toby TranzTonic to pseudonim artystyczny urodzonego w 1989 roku w Koninie producenta, autora tekstów, dj i muzyka Arkadiusza Balcerczaka. W latach dzieciństwa towarzyszyła ma muzyka z radio i kaset, mijały lata w których co raz więcej czasu poświęcał na zgłębianie muzycznych gatunków. W czasach liceum rozpoczął prace przy nagłośnieniach i obsłudze małych imprez lokalnych, przez klika lat ucząc się podstaw muzycznej branży, w miedzy czasie zajmował się projektem 'dobre 5 minut studio', w której razem z kolegą próbowali swoich sił w hip hopie. Około 2010 roku zaczęły powstawać pierwsze utwory na laptopie, mnie lub bardziej udane. Pierwszy materiał jaki udało mu się wydać, to samodzielny, debiutancki album pt. 'For an Angel' zawierający 14 utworów, efekt 3 lat pracy na którym można usłyszeć wokalistki: Justynę Kotwas, Klaudie Lorowicz, Beatę Michalak-Górną, Asię Górną, Paulinę Staszak i Karolinę Libertowską. Z biegiem czasu Toby udoskonalał swoje brzmienie. W listopadzie 2012 roku rozpoczął prace nad swoimi miksami, które zaczął wypuszczać w sieć jako 2 godzinne radio show pt. Pirates of MusicLand. W miksach można usłyszeć kompozycje z gatunku Vocal Trance i Progressive ale Toby sięga też po inne utwory które darzy sentymentem, jak i fascynacją ze względu na magiczny pokład muzycznej energii. Po jakimś czasie nawiązał współprace z brytyjskim radio internetowym abscaperadio.com, które po kilku zmianach obecnie nadaje pod nazwą Trancescape.co.uk. Miał też możliwość współpracowania ze radio internetowym z Rumunii www.trance-energy.org dla którego nagrał 2 godziny set specjalnie pod sylwestra New Year Eve Celebration i od tamtej pory radio gra w każdą niedziele o północy polskiego czasu premierową audycje Toby TranzTonic - 'Pirates of MusicLand'. Rebroadcast nadawany jest na trancescape.co.uk w każdy wtorek o 21 czasu GMT a także na stronie lazer.fm gdzie miksy pojawiają się sporadycznie. Toby w swoim radio show zawsze stara się zawrzeć jak najwięcej energii jaką znajduję w utworach Vocal Trance i Progressive. Pierwsze oficjalne wydanie nastąpiło z utworem 'Make my day' który powstał na przełomie wakacji 2013, nagranym z wokalistką Karoliną Libertowską i wydane we wrześniu 2013 w niemieckiej wytwórni New Electronic Family. Kolejnym udanym wydaniem był również nagrany z Karoliną Libertowską track 'This is the night!' wydany 2 miesiące później w tym samym labelu. Kolejnym wydaniem był remake jednego z pierwszy utworów Toby TranzTonic pt. 'Always in my mind' który został miło przyjęty przez słuchaczy. Remake dokonał niemiecki dj i producent Thomas G. aka DJ T.H. i track razem z remiksami od Franka Waandersa i NoMoska został wydany pod koniec marca 2014 r w rosyjskiej wytwórni Vendace Records. Obecnie na datę wydania w D.Max recordnigs czeka najnowszy singiel pt. 'Will you love me again' nagrany z Klaudią Lorowicz. Toby pracuje też nad remiksami i nowym albumem który wyda dzięki niemieckiej wytwórni D.Max recordnigs.

Latest Releases