Summer Jams
Publicatiedatum
2021-08-06Label
Tasty Recordings
Catalogus
TRC99Aan de wachtrij toevoegen
Aan afspeellijst toevoegen
Tasty Recordings presents Summer Jams, 12 Disco, Nu Disco, and Funky House-inspired cuts for your listening pleasure! You can also check us out on the following social networks! www.facebook.com/tastyrecordings www.facebook.com/audiojacker www.facebook.com/discot...
Titel / Artiesten
Label / Remixers
Genre / BPM & Sleutel
Uitgebracht
Mensen kochten ook
Summer Sessions 2020
Domino DB, Gene Farris, ATFC, Becka, Soul Divide, Milk & Sugar, Marvin Aloys, Eddie Amador, Alaia & Gallo, DJ Rae, Peter Brown, Lexa Hill, Hatiras, Sebb Junior, Misha Klein, Boston Bun, Dombresky, Earth n Days, Andrey Exx, Block & Crown, Nola Berg, House Republic, Kairos, Ucha, Simone Vitullo, Liva K, Brigitte Wickens, Nic Fanciulli, Black Circle, Dylan-S, Foozak & Awen, Bergholter, Lexer, Dole & Kom, Jinadu, Claudio Ricci, Andhim, Laolu, Arco, Cherokee, Fahrland, Yves Murasca, Chasing Kurt, Rosario Galati, Matthew1626, Jeff Brown, Various Artists
Drum&BassArena 2019
Chase & Status, Irah, Kove, A.M.C, Turno, Upgrade, The Prototypes, Break, Celestine, Breakage, 1991, Sub Focus, Dimension, Brookes Brothers, Dawn Wall, Kanine, Sydney, Bou, Simula, Ben Duffy, Camo & Krooked, Amahla, InsideInfo, Hybrid Minds, SpectraSoul, Bredren, Mefjus, LSB, Kyrist, Noisia, Phace, Tyrone, Jubei, Hydro, DLR, Ulterior Motive, Kid Drama, K Motionz, Rockwell, Shimon, Benny L, Melinki, Visionobi, Trimer, Pastry Maker, DJ Hybrid, Total Science, Philth, Becca Jane Grey, Redeyes, Liam Bailey, Mindstate, Dogger, Artificial Intelligence, Spirit, Digital, Fox, Trex, Enei, Charli Brix, Kyo, Serum, MA2, Grey Code, Marcus Intalex, Monty, Dilemma, Calibre, Jet Li, Seba, DJ Marky, Collette Warren, Tyler Daley, GLXY, Mohican Sun, Laville, Various Artists
Toolroom Ibiza 2019
Leftwing : Kody, Illyus & Barrientos, Friend Within, Cevin Fisher, Jack Back, DJ S.K.T, Carl Cox, Eats Everything, Brown Sneakers, PEZNT, Hannah Wants, Pete Tong, Emanuel Satie, Booka Shade, Alan Fitzpatrick, Wheats, Danny Howard, Niki Darling, Maxinne, The Golden Boy, Will Saul, Carlo Lio, David Keno, GAWP, LUCATI, Golf Clap, Dillon Nathaniel, Secondcity, Zoe Kypri, Bajau, Eli Brown, Iglesias, ALISHA, Pirate Copy, Kevin Knapp, Denney, Yotto, Mambo Brothers, Simon Kidzoo, Elliot Fitch, Dombresky, MANT, Biscits, Richy Ahmed, Sidney Charles, Reset Robot, Groovebox, Nader Razdar, Max Chapman, Wally Lopez, Level Groove, Danny Rhys, Movement Machina, DEL-30, Todd Terry, Tuff London, Jasmien Nanhekhan, Wise D & Kobe, Joe Mesmar, Ben A, Apres, Ben Remember, Redux Saints, Mr. Oz, Sllash & Doppe, Angelos, Davina Moss, Issa Elle, Frederick & Kusse, King & Early, Kisch, Lux Groove, CJ Bolland, Tom Wax, Eskuche, GW Harrison, Anden, Mendo, Fancy Inc, Nick Curly, Santos, DJ PP, Jansons, Dope Earth Alien, Smok, Domenic D'Agnelli, Chris Di Perri, SOAME, Animor, Swaytone, Paul Ritch, Mark Knight
Miami 2019 - PornoStar Sessions
Block & Crown, Bernardo Lopez, Dario Nunez, Crazibiza, Lauer & Canard, Max Williams, 2Lovers, Steven Caretti, Wasabi, Terry Lex, Samuele Sartini, Agua sin gas by Antoine Clamaran, Macs Cortella, JazzyFunk, Johnny Yip, Luca Debonaire, Nique, Zenbi, Etienne Ozborne, DFMC, Abel Ramos, Ivan Salvador, Type3, Robert Feelgood
Sick Music 2019
Fred V, Degs, De:Tune, London Elektricity, Diane Charlemagne, S.P.Y, John Holt, Inja, Whiney, Makoto, Hugh Hardie, Bou, Unglued, Flava D, Mitekiss, Lakeway, Grafix, Logistics, MRSA, Krakota, Gridlok, Anile, Impish, Polaris, Pete Cannon, Murdock, In:Most, Saikon, Zephire, Dip Vertigo, Josh Phillips, Dr. Apollo, J Leo Phillips, Walk:r, Hospital Records
PornoStar Records Annual 2019
VASSA, Block & Crown, Kiki Doll, Crazibiza, Black Blood, Danny Wild, Nataly K, Julian The Angel, Dragonfly (US), DCP, Fellous, Luca Debonaire, Mike Newman, Souvernance, House of Prayers, Charles J, Chris Marina, Sharapov, Mazai, Miquel Picasso, Nicola Fasano, Kate Wild, Realcyclers, F.Physical, Denise Rochelle, Antoine Clamaran, Agua Sin Gas, Tommyboy, Zsak, Macs Cortella, JazzyFunk, Jose, Pete Rose, Garret & Ojelay, Hardcopy, Johnny Yip, Adri Block
Sick Music 2018
Keeno, Danny Byrd, London Elektricity, Logistics, Fred V & Grafix, Nu:Logic, Hugh Hardie, Kings Of The Rollers, John B, Justin Martin, Leroy Peppers, Polaris, Schematic, Camo & Krooked, Reso, Kubatko, Serum, Inja, Voltage, Klute, Whiney, Impish, Flite, S.P.Y, Unglued, Makoto, Battery, Seba, Physics, Urbandawn, Various Artists
The Sound Of Soul Heaven Ibiza 2017
Melvo Baptiste, Sonny Fodera, Yasmeen, Crystal Waters, HiFi Sean, Eli Escobar, Soul Clap, Nona Hendryx, Motor City Drum Ensemble, Black Motion, Xoli M, Kerri Chandler, Troy Denari, Mr. G, blondewearingblack, AMP Fiddler, Crazy P, Cleptomaniacs, Bryan Chambers, Girls of the Internet, The Layabouts, Omar, Janet Rushmore, Demuir, Cynthia Amoah, Mike City, The Journey Men, Timmy Regisford, Lynn Lockamy, Toto Chiavetta, Tshaka Campbell, Miles Bonny, Chrissy, The Hue, Johnick, Siobhan, Mike Steva, Motty, Kutiman, Karolina, Matteo Floris, Shyam P, Phoenix Knight, Mark Farina, Homero Espinosa, Ori Kawa, Eric Kupper, Proper, Kenny Summit, Boe & Zak, Home & Garden
Funk n' Beats, Vol. 3 (Mixed by Featurecast)
Featurecast, The Wiseguys, Dynamo Productions, The Allergies, Smoove, Marc Hype, Jim Dunlop, Chrome, Ced Gee, Uncle Mic Nitro, Curoc, Aldo Vanucci, Lack Of Afro, Prosper, Stabfinger, All Good Funk Alliance, Beatvandals, A. Skillz, Tom Booze, Max Sedgley, Black Grass, Quantic Soul Orchestra, Tim Love Lee, Flevans, Ill Legit, Pugs Atomz, Wes Restless, Deadly Avenger, The Mighty Show Stoppers, Various
Bass Funk, Vol. 2 (Mixed by Mooqee)
Mooqee, The Niceguys, Herbgrinder, Greg Blackman, Wicked City, Basement Freaks, Arteo, Dubra, Utah Saints, Drumsound & Bassline Smith, Nick Thayer, A. Skillz, Jem Stone, Foxy Cheex, Chali 2na, CMC & Silenta, The Funk Hunters, Slappin Plastic, MC Shureshock, Tom Booze, Future Wildstyle, Rory Lyons, Beatvandals, MARTEN HØRGER, Wickaman, Mavrik, Freestylers, RDX, Featurecast, Faction, Modified Motion, Neon Steve, Kymberley Kennedy, Various Artists
Electro Swing Elite Compilation 2016
Wolfgang Lohr, Alice Francis, Jazzotron, Manivi, Extra Medium, Sound Nomaden, MSP, Phos Toni, Zouzoulectric, C@ in the H@, Kitten and The Hip, Danube's Banks, Kalletti Klub, KimSka, Marc Spieler, LePortier, Nikola Vujicic, The Swing Bot, Kiss Me Yesterday, Rosantique, Sebastian Roser, Pep's Show Boys, DJ Dunya, Johnny Lectro, Marcella Puppini, The Gentlemen Callers of Los Angeles
Electro Swing Elite Compilation 2015
Wolfgang Lohr, DJ Louie Prima, The Swing Bot, Nikola Vujicic, Phos Toni, Danube's Banks, Kalletti Klub, Rich Vom Dorf, C2-Datei, Jamie Berry, Scarlett Quinn, Jazzotron, Maat Bandy, Gentlemen Callers from LA, Adam James, Sound Nomaden, MSP, DJ Dunya, Mr. Pete Parell, Incontrol, Jonny, Arts & Leni, Marc Spieler, Rauschhaus, Rosantique, Sebastian Roser, Pep's Show Boys, Drauf & Dran, The Carlson Two, Grant Lazlo