Best of 2017
Release Date
2017-12-08Catalog
SP225People Also Bought
Toolroom House Party
Boston Bun, Dombresky, KC Lights, Ben Remember, Mark Knight, The Melody Men, Laura Davie, Tough Love, Kimberly Nichole, Tom Staar, Jack Back, Cloonee, Sharam Jey, Andruss, Bob Musella, Alex Preston, Shyam P, Reza, Johan S, Gene Farris, ATFC, Shiba San, Kaniun, PAX, Marc Ross, Nic Fanciulli, Black Circle, Kid Cut, Chus & Ceballos, Dario D'Attis, Amine Edge & DANCE, Martin Badder, LEFTI, N2N, Mat.Joe, Fish From Japan, Shadow Child, Mr. Kavalicious, Nihil Young, Paige, Sara Sommerer, Sara Marie Sommerer, Alex Virgo, Born I, Late London, Mendo, D.Ramirez, Avante (UK), Jaded, Monki, DJ Rae, Wise D & Kobe, Mene, Mizbee, Maxinne, Santez, GIORG, Wh0, ACAY, Harvey McKay, Sleepy & Boo, Rene Amesz, Karuva, Dale Howard, Angelo Ferreri, Marc Volt, Gary Beck, Iglesias, Mattei & Omich, Karmina Dai, Imanol Molina, George Kwali, Hector Couto, The Deepshakerz, Sammy Deuce, GW Harrison, Simon Kidzoo, Milk & Sugar, Ronnie Spiteri, Peter Brown, Noble North, Elian Dust, Andrew Meller, David Keno, Ekoboy, Because of Art, PAGANO, Kinnerman, Jerk Boy, GAWP, Blvckr, LO'99, Port Manteau, Hypside, Jay de Lys, Tomi&Kesh, My Cat Snoop
Best of 2019
CASSIMM, Jaime Soeiro, Knober, Ryan Marciano, Sunnery James, Chus & Ceballos, Hector Couto, Franky Rizardo, Ronnie Spiteri, Danny Serrano, Mark Knight, DJ Flume, Oscar L, Matt Sassari, Angel Moraes, Tonia, Dario D'Attis, Gorge, DJ Fronter, Julian Millan, Anthony Attalla, DJ Dep, David Herrero, Oscar Mula, Malone, Piem, Tini Garcia, Belier & Ribass, DJ Chus, Rafa Barrios, Pablo Inzunza, Lonely, Jerrymore, Siege, Joe Grossman, Pepo, Pacho, Acin, Fer BR, Y.O.S.O.Y., Tacko, Richi Risco, Julian Collazos, Drumworks, Miguel Lobo, Roberto Palmero, Saliva Commandos, Dosem, Betoko, Twin State, Mar-T, Luca Donzelli, Harvy Valencia, Sante Sansone, Paolo Martini, Federico Ambrosi, Kassady
ALL STARS 2020
Toolroom Amsterdam 2019
Mendo, Sllash & Doppe, Dirty Vegas, Eli Brown, Weiss (UK), Alan Fitzpatrick, Sharam Jey, Andruss, Dewitt Sound, Dakar, Will Clarke, Huxley, Javi Bora, Catz 'n Dogz, ZENSOFLY, Maxville, Marck Jamz, CASSIMM, Jansons, Senzala, Cevin Fisher, Siege, Max Chapman, George Smeddles, Danny Howard, Eli & Fur, Kormak, Husko, Jinadu, Simone Liberali, David Tort, Story, Wally Lopez, Betoko, Danny Rhys, Ben Remember, Jacky, Example, Junior Sanchez, Mr. Kavalicious, Farius, Frederick & Kusse, Maxinne, Sidney Charles, UMEK, Vikthor, Muter, Hector Couto, MANT, Hayla, Cashio, Miane, Fabio Ferro, Martin Ikin, Kadian, Jamie Roy, Jay de Lys, Wheats, Mark Jenkyns, Mizbee, BUDD, Mason, DJ Boris, Lutzenhouse, Gorge, Frankco, Dezza, My Friend, Mark Reeve, Chuck Roberts, Wh0, Martin Badder, Danny Howells, Kaniun, Sous Sol, Alex Twitchy, Matt Fax, Astronomar, Piemont, Matt Caseli, Rodg, OMNOM, John Summit, Ferdinand Weber, Carlos Kinn, Rio Dela Duna, Sasha Virus, NiQW
Toolroom Ibiza 2019, Vol. 2
Weiss (UK), KC Lights, Leftwing : Kody, Dakar, Will Clarke, Apexape, Quivver, Cristoph, Eli Brown, DJ Lora, Fabio Neural, DJ Fronter, Sean Finn, DJ PP, Tim Baresko, Hannah Wants, Lex & Wood, PAX, Alex Kenji, Vic Yamamoto, Mason Maynard, Husko, Friend Within, Nihil Young, Less Hate, Ben Remember, Redux Saints, Mr. Oz, Funkerman, Alex Kennon, Kyle Watson, Kylah Jasmine, Marc Ross, DJ Sneak, Demuir, Groovebox, Francesco Romano, Dosem, Tube & Berger, LEFTI, Chris Hartwig, Angel Heredia, Diego Lima, Mason, Jem Cooke, Mat.Joe, Mindek, Martin Ikin, Hayley May, Danny Serrano, DJ Gomi, Mike Ivy, Frank Sonic, Soul Divide, Mendo, Tuff London, Paul Darey, Joe Red, Siege, De La Swing, Mike McFly, Cinthie, JJ Mullor, Reedjekt, Hector Couto, DJ Wady, Rio Dela Duna, Tibasko, Simon Kidzoo, Elliot Fitch, Andretta, Oliver Schories, Lutzenhouse, Ferdinand Weber, Christian Cambas, Kisch, N-You-Up, Ramon Tapia, Enamour, Finn, Piemont, Definition, Filix, Allen(IT), Daniel Levak, Monika Kruse, Timmo, Various Artists
Ibiza 2019 (Compiled & Curated by Chus & Ceballos)
DJ Flume, Danny Serrano, Kassady, Dario D'Attis, Franky Rizardo, Anthony Attalla, Paolo Martini, Federico Ambrosi, David Herrero, Oscar Mula, Dosem, DJ Chus, Elio Riso, Muter, Jerrymore, Siege, Tini Garcia, Pablo Inzunza, Lonely, Davina Moss, Adapter, Harvy Valencia, Julian Collazos, Drumworks, CASSIMM, Joe Grossman
Toolroom Ibiza 2019
Leftwing : Kody, Illyus & Barrientos, Friend Within, Cevin Fisher, Jack Back, DJ S.K.T, Carl Cox, Eats Everything, Brown Sneakers, PEZNT, Hannah Wants, Pete Tong, Emanuel Satie, Booka Shade, Alan Fitzpatrick, Wheats, Danny Howard, Niki Darling, Maxinne, The Golden Boy, Will Saul, Carlo Lio, David Keno, GAWP, LUCATI, Golf Clap, Dillon Nathaniel, Secondcity, Zoe Kypri, Bajau, Eli Brown, Iglesias, ALISHA, Pirate Copy, Kevin Knapp, Denney, Yotto, Mambo Brothers, Simon Kidzoo, Elliot Fitch, Dombresky, MANT, Biscits, Richy Ahmed, Sidney Charles, Reset Robot, Groovebox, Nader Razdar, Max Chapman, Wally Lopez, Level Groove, Danny Rhys, Movement Machina, DEL-30, Todd Terry, Tuff London, Jasmien Nanhekhan, Wise D & Kobe, Joe Mesmar, Ben A, Apres, Ben Remember, Redux Saints, Mr. Oz, Sllash & Doppe, Angelos, Davina Moss, Issa Elle, Frederick & Kusse, King & Early, Kisch, Lux Groove, CJ Bolland, Tom Wax, Eskuche, GW Harrison, Anden, Mendo, Fancy Inc, Nick Curly, Santos, DJ PP, Jansons, Dope Earth Alien, Smok, Domenic D'Agnelli, Chris Di Perri, SOAME, Animor, Swaytone, Paul Ritch, Mark Knight
Toolroom Miami 2019
Illyus & Barrientos, Weiss (UK), Eli Brown, Wheats, Mark Knight, Danny Howard, Kideko, Gene Farris, Sonny Fodera, Franky Rizardo, Shiba San, Ben Remember, Max Chapman, Pirate Copy, MDE, Mousse T., Cleah, Thomaz Krauze, Mat.Joe, Denney, Siwell, Lucky Vegas, Dale Howard, David Tort, Frederick & Kusse, Ali Wilson, Matt Smallwood, Tristan Ingram, Jack Back, Dosem, THEMBA (SA), Gorge, Dateless, DEL-30, Huxley, Chus & Ceballos, Fabio Neural, Mike Newman, Eelke Kleijn, Ost, Groovebox, Paralyze Idea, Siege, UMEK, Matt Sassari, ATFC, Martin Ikin, Hayley May, Jay de Lys, Sllash & Doppe, Angelo Ferreri, Anderblast, Mr. Kavalicious, Nhan Solo, Saison, Roger That (UK), Allen(IT), RUZE, Markem, Mihalis Safras, MANT, Another Ambition, Marsh, Khen, Nihil Young, Wlady, Omar Labastida, Last Vision, Linier, Space Food, Lexer, Metodi Hristov, Popof, Manuel De La Mare, Mihai Popoviciu, Sloud, Transcode, Various Artists
Best of 2018
Various Artists, Chus & Ceballos, Dennis Cruz, Franky Rizardo, Dario D'Attis, Markus Homm, Carl Cox, Javi Colors, Joe Red, Los Coming Soon, Matt Sassari, DJ Pierre, Danny Serrano, Oscar L, Flashmob, Piero Pirupa, Joeski, Coco, Dorian Craft, Fiin, Fabio Neural, Dosem, Do Santos, Wilian Kraupp, Who Else, Anhauser, Vidaloca, Hector Couto, Allen(IT), Doc Brown, Marciano (italy), David Herrero, Bassel Darwish, Hollen, Karretero, Mirko Di Florio, Elio Riso, Muter, Andrew Meller, Picca & Mars, Rafa Barrios, Chinonegro, Cris Ocana, Harvy Valencia, Fran Hernandez, Carlos Mendoza, Elias R, DJ Dep
Amsterdam 2018
Toolroom Amsterdam 2018
Dusky, Maribou State, Holly Walker, Weiss (UK), Will Saul, Jamie Lidell, Mark Hawkins, Friend Within, Sterling Void, Juany Bravo, MDE, Nic Fanciulli, SL2, Sonny Fodera, Danny Howard, Junior Jack, Tube & Berger, Kerri Chandler, Darius Syrossian, Alex Kenji, Simon Kidzoo, Jonas Rathsman, David Ricardo, Redux Saints, Vaxx, Daniel Cuda, DEL-30, Shiba San, Vlada Asanin, Jamie Coins, Tocadisco, Tenova, David Keno, Nihil Young, Greg Stainer, Scott Forshaw, JECK, Ki Creighton, Shyam P, Flashmob, Andrea Oliva, Kyle Watson, E.R.N.E.S.T.O, KURED, Xander (UK), Mass Digital, Pane, Alegant, Shane 54, Marc Ross, Alex Mine, Anthony Middleton, FERAL is KINKY, Frederick & Kusse, Modd, Kid Massive, Wheats, Siege, Seff, Pig&Dan, SIS, Andrew Meller, Junior Sanchez, Sous Sol, Zoo Brazil, Mark Fanciulli, Test Tone, Victor Vera, Francisco Allendes, Stefano Noferini, Wade, Spartaque, Sebastian Manuel, Jens Lissat, Christoph Pauly, Various Artists
Algarve 2018
Toolroom Ibiza 2018, Vol. 2
Mark Knight, Shovell, Weiss (UK), Friend Within, Nic Fanciulli, Carlo Lio, Nathan Barato, Fold, Ursula Rucker, Mark Hawkins, Kry Wolf, DJ Rae, Dennis Quin, Alex Virgo, Kevin Knapp, Secondcity, GotSome, Volkoder, Barja, Dakar, Solo Tamas, Phoebe d'Abo, Maxinne, Shermanology, Polymod, Andre Salmon, Apollo 84, Xavier Freile, ANOTR, Marcellus (UK), Erick Morillo, MKJAY, John Summit, Leftwing : Kody, Jen Miras, Wise D & Kobe, Franky Rizardo, Kaz James, Nihil Young, MARII, Alexis Raphael, People Of Interest, Dead Space, Canard, Mambo Brothers, Eli & Fur, Eelke Kleijn, Just Us, Wolves By Night, Kora (CA), Felon, Hayley May, Anden, Coeo, Sascha Funke, Hector Couto, Huxley, Skapes, Format:B, Mihalis Safras, Adm, Silvano Del Gado, Taster Peter, Oliver Schories, Andrea Oliva, AU-1, DJ Dextro, Kaiserdisco, Seb Zito, Daniel Sanchez, Smash TV, Zoo Brazil, Mark Fanciulli, Test Tone, Dario D'Attis, Definition, Ferdinand Weber, Catchment, Alex Kennon, Markus Homm, Timo Maas, Basti Grub, Eric Volta, Wh0, Matt Sassari, Patrik Berg, Natalino Nunes, Marco Effe, Various Artists
Ibiza 2018
Ibiza Underground 2018
Bonobo, George FitzGerald, Ross from Friends, Bicep, Booka Shade, Peggy Gou, Frits Wentink, Kolsch, Blondes, Lanark Artefax, Wade, Solardo, Leftwing : Kody, Jen Miras, Will Easton, Martyn, Greymatter, Scuba, SCB, DJ Sneak, Blakkat, Dale Howard, Franky Rizardo, Waifs & Strays, Cera Alba, Will Taylor (UK), MATRiXXMAN, Betonkust, Palmbomen II, Nic Fanciulli, Damon Albarn, Shedbug, Circle Sky, Raam, Fouk, Massiande, Shane 54, DJ Dextro, DEL-30, Rich Wakley, Roy Davis Jr., Herald, Sid Vaga, Pirate Copy, Gorge, Markus Homm, Hauswerks, Solo Tamas, Danvers, Danny Howells, Josh Butler, KlangKuenstler, Child, Weekend Heroes, Mark Fanciulli, Space Food, Alex Kennon, Frederick & Kusse, DJ Boris, Joe Mesmar, SIS, Benjamin Franklin, Loco & Jam, Axel Karakasis, Various Artists
Toolroom 15
Mark Knight, Booka Shade, Tube & Berger, Format:B, DJ PP, Martin Ikin, Danny Howard, Dosem, Mendo, DJ S.K.T, Saeed Younan, GotSome, Man Without A Clue, Curtis Gabriel, David Keno, Dalson, Raumakustik, The Golden Boy, Weiss (UK), Tuff London, D.Ramirez, Rafa Barrios, Eelke Kleijn, Adrian Hour, Mario Ochoa, DJ Boris, Hollen, Harry Romero, Ruben Mandolini, Riky Ild, Vangelis Kostoxenakis, George Privatti, Guille Placencia, DEL-30, RUZE, Rene Amesz, Alex Kenji, Rhythm Masters, Siwell, Piemont, Enzo Siffredi, Qubiko, Dateless, Rebuke, KURED, Mike Ivy, Wheats, Frederick & Kusse, Hauswerks, Jaceo, Greymatter, Child, Weekend Heroes, D-Formation, Just Her, Sergio Fernandez, Apollo 84, Dakar, Westbam, Compact Grey, Simon Kidzoo, Space Jump Salute, Solarc, Marco Lys, Dino Maggiorana, Belocca, PAGANO, Da Fresh, Gabriel Rocha, Siege, DJ Fronter, Delgado, Vlada Asanin, Juan Ddd, Elio Riso, Lucio Spain, Joe Mesmar, Axel Karakasis, RanchaTek, Durtysoxxx, Various Artists
Miami 2018 Compiled by Chus & Ceballos
Danny Serrano, Rafa Barrios, Oscar L, Chinonegro, Cris Ocana, Hollen, Vidaloca, Gorkiz, Diego Lima, Adapter, Tini Garcia, Bassel Darwish, Fabio Neural, Lexlay, DJ Dep, Patrick M, Rob More, Mirco Caruso, 2 Sides Of Soul, DJ Fronter, Bruno Zarra, Y.O.S.O.Y., Tacko, Cele, GruuvElement's, Gianluca Rattalino, Ian Ludvig, Stereo Productions
Toolroom Miami 2018
Patrick Topping, KDA, Eyes Everywhere, The 2 Bears, Bicep, PBR Streetgang, George Privatti, Mambo Brothers, Dateless, Danny Howard, Eli & Fur, Franky Rizardo, DEL-30, Kry Wolf, Max Chapman, Mason, Baxter, dubspeeka, Michelle Weeks, Jason Chance, Alex Kenji, Huxley, No Requests, Skream, Billy Turner, Space Jump Salute, The Golden Boy, Carlo Lio, Joe Mesmar, Vlada Asanin, Joe Red, Flytrap, Ellen Allien, Tim Engelhardt, Jeremy Olander, L. Doblado, Mita Mita, Dayne S, The Tribe Of Good, Volkoder, Wheats, Todd Terry, CLS, Montel, Mr. Kavalicious, Bodhi, Solarc, Fairchild, Clara Sofie, Capa (Official), Sergio Fernandez, Javi Colina, Quoxx, Who Else, Anhauser, ThatMan, Ralph Lawson, Rui-Z, Piero Pirupa, DAVI, Definition, Andre Sobota, Hatiras, Worthy, option4, Leela D, Simun, GUZ (NL), Bruno Furlan, Ciszak, Prok & Fitch, RUZE, Raumakustik, Wade, C.O.Z, Will Clarke, Pirate Copy, Christian Nielsen, Dario D'Attis, Matteo Rosolare, Metodi Hristov, Christian Hornbostel, Spektre, Various Artists
Miami Underground 2018
George FitzGerald, Marquis Hawkes, KiNK, A Sagittariun, Frits Wentink, Kolsch, Maya Jane Coles, Back Talk, Eli Brown, Bodhi, Dario D'Attis, Theo Kottis, DJ Simi, Junior Sanchez, Hector Couto, Hugo Massien, Primitive Trust, Terry Lynn, Raumakustik, CamelPhat, Mat.Joe, Fear-E, Crvvcks, SIS, Metodi Hristov, Boxwork, Hood Rich, Codes, Perc, Tenebre, Maxinne, Catchment, Remoda, Ross Evans, Gai Barone, PAX, KURED, Kaz James, Mason Maynard, Axel Karakasis, Ronnie Spiteri, Joe Mesmar, D. Diggler, Nadja Lind, Frag Maddin, Kevin Yost, Mike Ivy, Taster Peter, Upercent, Groovebox, Paralyze Idea, Optimuss, Various Artists
I Need RELIEF
Green Velvet, Prok & Fitch, CamelPhat, Detlef, Latmun, Solardo, Shiba San, Ferreck Dawn, Billy Kenny, Eats Everything, Denney, Patrick Topping, Dajae, Leftwing : Kody, Sidney Charles, David Keno, Mat.Joe, Tuff London, Mason Maynard, Jay Lumen, Matteo Rosolare, Golf Clap, Jojo Angel, Gene Farris, Mihalis Safras, Piero Pirupa, Max Chapman, Secondcity, Huxley, Skapes, Danny Serrano, Walker & Royce, Joeski, Andrea Oliva, Josh Brown, Kill Frenzy, Bruno Furlan, Waze & Odyssey, Harvard Bass, Adrian Hour
This Is Toolroom 2018
Dusky, Tiga, KiNK, Shadow Child, Jesse Rose, Eva, Format:B, Solardo, GotSome, Lee Curtiss, Lee Foss, Spencer Nezey, Mark Knight, Tuff London, Danny Howard, Latmun, Eli Brown, Man Without A Clue, D.Ramirez, Denney, ZDS, Luttrell, Maya Jane Coles, Booka Shade, Giorgia Angiuli, KlangKuenstler, CamelPhat, Tennan, Bruno Furlan, Ciszak, Hood Rich, Kalyde, C.O.Z, Prok & Fitch, Reset Robot, Waifs & Strays, Yotto, Trilucid, Phil Martyn, MSCLS, DMG$, Vangelis Kostoxenakis, Ben Remember, Worthy, option4, Leela D, Kisch, Cj Jeff, Beatamines, Jiggler, Paul Sawyer, David Mayer, Sooma, Audiofly, Dance Spirit, Liquefied, Ruede Hagelstein, Crvvcks, Felon, Paride Saraceni, Various Artists
Best Of Toolroom 2017
Solardo, Max Chapman, George Smeddles, Secondcity, Basement Jaxx, Mark Knight, Rene Amesz, Green Velvet, Adrian Hour, Weiss (UK), Christian Nielsen, KlangKuenstler, Martin Ikin, Format:B, Golf Clap, Eyes Everywhere, Dale Howard, ZDS, David Keno, Ben Remember, Danny Howard, Dosem, Flashmob, Eli Brown, Mario Ochoa, Olivier Giacomotto, Thomas Gandey, Terry Lynn, Raumakustik, Demarzo, GUZ (NL), Made By Pete, Tim Baresko, Clyde P, Tough Love, Man Without A Clue, Wheats, RUZE, The Ragga Twins, David Jackson, KANT, Nihil Young, Damarii, Stonez, Namazi, KURED, Cristian Varela, Tomy DeClerque, George Privatti, Joe Mesmar, Dino Maggiorana, Filterheadz, Vangelis Kostoxenakis, My Cat Snoop, Marcellus (UK), No Requests, Luca Debonaire, Tenova, Taster Peter, Sante Sansone, Various Artists
ALL STARS 2018
Best Of 2017
Peter Brown, Rubb Sound System, Hazzaro, Risk Assessment, Bad Boy Bill, Gettoblaster, Alaia & Gallo, Ricardo Volilobe, DJ Mes, Rescue, Cutting Shapes, Crispin J Glover, Illyus & Barrientos, Mr Night, Rout Funk, Mark Funk, Danny Cruz, KE, Chocolate Dice, Tiptoes, Kevin McKay, Local Options, Johnny Fiiasco
Amsterdam 2017
Algarve 2017 Compiled by Chus & Ceballos
Dee Montero, Mario Bianco, Gianluca Viscovo, Jose M, TacoMan, Lexa Hill, Patrick M, Rob More, Betoko, Newmanhere, Felipe Puertes, Klondique, Marcel Reix, Fabio Neural, Manuel De La Mare, Fabricio Pecanha, CamelPhat, Supernova, DJ China, Kat Blu, Harvy Valencia, Yamil, Piem, Collective Machine, Sobek, De Cave Man, TonicVolts, Kydus
Toolroom Ibiza 2017 Vol. 2
Dusky, Route 94, Secondcity, Bicep, Solardo, Friend Within, Kideko, Maya Jane Coles, Eli Brown, No Requests, Sailor & I, Mark Hawkins, Sasha, Poliça, Catchment, Paul Darey, George Privatti, Elliot Adamson, Wheats, Radio Slave, ZDS, Sergio Fernandez, Danism, Train (UK), Samuel Dan, Fancy Inc, Nhar, Adesse Versions, Aeroplane, Tawatha Agee, Matt & Kendo, The Basilica, SHDW & Obscure Shape, Yotto, Capa (Official), Frederick, Kusse, Mr. Kavalicious, Risk Assessment, Mahalo, Cat Lewis, Wise D & Kobe, Alex Fioretti, Juliet Fox, HANNS (DE), Ant Brooks, Reblok, Tiger Stripes, John Moss, Demarzo, Jakwob, Man Without A Clue, ONYVA, Rene Amesz, Christian Nielsen, Worthy, Karuva, Tim Baresko, Clyde P, David Jackson, Movement Machina, Monika Kruse, Pig&Dan, Terri Walker, Ridney, Artful, Johannes Heil, Neil Landstrumm, Redux Saints, PAX, Apollo 84, Norwood & Hills, Drunken Kong, Matt Sassari, Natalino Nunes, Various Artists
Ibiza 2017 Compiled by Chus & Ceballos
Chus & Ceballos, DJ Chus, Pablo Ceballos, Cari Golden, Rafa Barrios, David Herrero, Dennis Cruz, FreedomB, Oscar L, DJ Fronter, CamelPhat, Cocodrills, Javi Colors, DJ VIBE, Emanuele Esposito, Fabio Neural, Apollo 84, Supernova, David Penn, Eddy M, Vidaloca, Stan Garac, David Tort, Markem, Tini Garcia, Paul Darey, Charles Ramirez, Luca M, JUST2, Dave Sol, UnoMas (MIA), DJ Dep, Level Groove, Qubiko, Picca & Mars, DJ Simi, Juanito, Y.O.S.O.Y., Tacko, Macromism, Mark Fanciulli, Secondcity, Elio Riso, NiLO.R, Stereo Productions, Le Vinyl, Louden
Ibiza Underground 2017
Waze & Odyssey, Format:B, Huxley, Mark Fanciulli, Laurent Garnier, Tiga, Audion, Radio Slave, Eli Brown, Tim Baresko, Clyde P, Secret Cinema, Point Blank (NL), Rondo Mo, Solardo, Paolo Francesco, RUZE, Gene Farris, Dateless, LUCATI, FlyBoy, Gavrielle, Gavrielle Hara-Salzberg, Matt & Kendo, ME & her, Taster Peter, Kevin Over, The Basilica, Dario D'Attis, Reblok, Sion, Ten Ven, Martin Eyerer, Mat.Joe, Rektchordz, Aitor Ronda, George Privatti, Max Chapman, George Smeddles, Dale Howard, Felix, Brendan Reilly, Billy Kenny, Josh Brown, Hauswerks, Ciszak, PAGANO, David Keno, Dalson, Wade, Saccao, Van Dope, Optimuss, TekNoize, Kishan, Ramiro Lopez, Juliet Fox, cvbox, Treasure Fingers, KANT, Sirus Hood, The Golden Boy, Metodi Hristov, Rich Wakley, MANT, Loco & Jam, Matt Tanner, Rafa Barrios, Skober, Various Artists
The Best of Snatch! 2016 - Selected by Paul C & Paolo Martini
Paul C, Paolo Martini, Riva Starr, Brett Gould, Piero Pirupa, Leon (Italy), Dennis Cruz, Paride Saraceni, DJ Sneak, Mat.Joe, Groove Armada, Parris Mitchell, Frag Maddin, Wade, Metodi Hristov, Solardo, Clio, Yvan Genkins, David Keno, Kizzmo, Philip Bader, Nicone, Anek, Lars Wickinger, Nico Cabeza, Moonbootica, Fausto Messina
This Is Toolroom 2017
Dosem, Prok & Fitch, Solardo, Adrian Hour, Pirupa, Ben Remember, Kydus, Jesse Rose, Format:B, Mr. V, Raffa FL, Ki Creighton, Roger Sanchez, Carnao Beats, Gifty, DJ S.K.T, Steve Edwards, Tuff London, Yotto, Luttrell, Joris Voorn, Sonny Fodera, Janai, ANNA (BR), Leftwing, Kody, Flashmob, Matthias Tanzmann, Jewel Kid, De La Swing, Veerus, Maxie Devine, Reelow, Sous Sol, Ramon Tapia, Gregor Tresher, Vince Watson, Anja Schneider, GIOC, DWC, Joeski, Namito, Jonny Cruz, Kisch, Leela D, JammHot, Montel, Zbonk, Ronnie Spiteri, Alec Troniq, Alex Neri, Kevin Yost, Kevin Over, Mad Villains, Aisha Zoe, Aisha Zoe Albertina Bailey Cox, Anna Reusch, M.in, Bruno Gentile, Philip Bader, Nicone, Dan Caster, Various Artists