Latest Releases
The Best of Sd, Vol. 18
Techno Parade #52
Techno Parade #51
Michael Burkat, Lars Klein, Orlando Voorn, P-ben, Cozmic Spore, Matthias Springer, MFS, Haraam, Casseopaya, Kareem, Joe Canaris, Konflikt of Interest, Guy Krieger, Karel Goldbaum, Michael Kruck, Mechanic Freakz, Sergy Casttle, Subotage, 3KZ, GraTris, Rinox, Blood & Tears, Dankz, Elhase, Robert Natus, Lawrence, I0I
Rebellen Compilation/01
5 Years of Must Have
Sharee, De Feo, Mikel SMR, Tonyte, Gianfranco Dimilto, TECHNE, Dorian Parano, Lunatique Sublime, Lady Maru, Ig Noise, Djonah Laforge, Mechanic Freakz, G.A.R.O.S, Marcel.T, ICI, Maintenant, Alfonso Forte, Emiliano Cassano, Kler, Inigo Perez, Carlos.M, ALEX VIGO, Castellano, Marien Novi, Zaphy, Horus (IT), Bipølarist, SAN CASTRI, Pavlof, FUDA, Puncher, Tremonjai, Chris Lehmann, EpZ, K.Martin, Oliver-K, JLChaparro, Sa.Du
Dark Matter
Roby Ocean Pres. Beat Shock, Vol. 1
The Best of Sd, Vol. 16
Ibiza Opening Essentials, Vol. 1
Dave Angel, Tyree Cooper, Denis Naidanow, Samuel L Session, Mike Vath, Marco Piangiamore, Sosa Ibiza, Dalosy, Christian Hornbostel, Judy Georges, Kid Massive, Andrew Becks, Al-Faris, Wooden'N'Farley, Bjorn Mandry, Luca Debonaire, Maickel Telussa, Hutch, Block & Crown, Mike D'Abo, EKLPZ, Rio Dela Duna, Dany Cohiba, Giorgio Moroder, Marc O'Tool, Dandi & Ugo, Dion Mavath, Teria Morada, Gabu, Mechanic Freakz, Nigel Vaillant, Koett, DJ Spin, Matke, Minitronik, Gustaff
The Best of Sd, Vol. 15
Imperium Techno, Vol. 29
Bitonal, MonoDynamic, Haxx, Nicolas Bacher, Ayden Dark, Nik Wel, Noseda, CRANKER R, Champas, Effektkind, Zoltan Katona (Kato), Joseph.M, Arts of Purity, Nox, D.N.S, Marc Valaran, Sound Project 21, Gabriel Wnz, Matt Cubero, Lewis Shephard, Mechanic Freakz, TECHNE, DJ Stay, Machine John, WAFFENSUPERMARKT
World's Largest Club Collection, Vol. 3
Mosha, T.a.f.k.a.t., Azzembled, Edself, Robin Hirte, Mike Vaeth, Envelope Duo, Nicky Krüger, Chicagoboy, BadBANG, Gordon Raddei, Vodù, Sodara (CH), A.D.L, Mauricio Balma, LSN, Jssst, Gracie, MicRoCheep & Mollo, Bekkar, Piter, Luix Spectrum, Cristian Glitch, Pablo Discobar, Hugo Hp, Destroyer, Mike Absolom, Rodrigo Garcia, Mechanic Freakz, Freshbass, Techno Germans, Barks, Francisco Branda, Aerts, Ron Darst, Radiorobot, Mono Voice, J. Deville, GZI, Michele Fantini, Markus Mashur, Jacky Wonder, Gio Garcia, Stefano Cortes, Ismael K, Calli, Alessio Pili, Rjega, Andrew Live, Feyser, Meiko, Dominik Sobar, Roger Dee, Alessandro Spaiani, Av Ram, Razvan Stefan, Luthia, Benny Knox, DJ Jace, Miz Dana, Serval, Assault Systems, Michael Strauss, FX Rider
UndergrounD TriP 47
Grimmaldika, Coach, Ivision, Joel Bautista, Mechanic Freakz, G.A.R.O.S, Marcel.T, ODC, Moloqoy, Dario Caruson, Emiliano Cassano, De Feo, Gianfranco Dimilto, Mikel SMR, K-Deey, Mario Andretti, Castellano, Marien Novi, Niall Farrall, Marko Garcia, Ken Desmend, Schneemann, El Brujo, Steven Blair, Giampi Spinelli
Vol. Five
Ben Champell, Tom Wax, Oliver Immer, Felix Wehden, Felix Reichelt, Hammerschmidt, Disscut, Michael Kohlbecker, Berto (DE), Dennis Bauer, Marco Ginelli, Fabian Girard, Ichsageja, Marion Schröder, Christian Grade, Drauf & Dran, Mechanic Freakz, Daryl Grant, Sko Raw, Dave Toon, Marco Exarmee, Rocko Ciarmoli, Lukas Popp, Noxious Element, Drea Perlon, Nikolai & Hansen, Marcus Meya
Hardcore Collection Rave Edition
The Morbius, Sven Neawolf, Cubic Nomad, DJ Seak, Sodiak, MC MO, Corpus Illuminatum, Deftrax, BlackBeatz, Antique Project, Insult, Toysfornoise, Ebe Company, Timao, DJ Overlead, Syrius 23, Gurkenking, Lydia M, RagnaRok, Enthorine, Esox, Rafal Kulik, Tematic, Dorpzicht, Synaptic Memories, Katarina Ohalloran, Desolation, FortyTwo, Shadowcore, Narkotech, Embrionyc, MHX, Hellscion, Ohmicide, Paulo AV, Damage Machine, X-Teknokore, Anarkotikz
Techno Power Station, Vol. 1 (99 Tracks)
Chicagoboy, Luthia, Adrian Flux, Noah Huber, Rjega, Michele Fantini, Robin Hirte, Mike Vaeth, Ference, Mauricio Balma, LSN, Piter, J. Deville, Vertigo, Rodrigo Garcia, Francisco Branda, Av Ram, Razvan Stefan, Sodara (CH), BadBANG, Gordon Raddei, membran 66, Vodù, Meiko, Dominik Sobar, Rick Fox, Pablo Discobar, Hugo Hp, Techno Germans, Michael Strauss, Ron Darst, Tobias Lenz, Remotokay, Andrew Live, Azzembled, A M G, Calli, Feyser, Aerts, Franky Stryke, Benny Knox, DJ Jace, Miz Dana, Edself, Destroyer, Envelope Duo, Roger Dee, Harmond Age, Serval, Freshbass, Mr. Mo, Las Vegas Parano, FX Rider, Gio Garcia, Stefano Cortes, Ismael K, Gracie, MicRoCheep & Mollo, Bekkar, Mechanic Freakz, A.D.L, Assault Systems, Dann At Bridges, Dtst, Jssst, Luix Spectrum, Cristian Glitch, Mike Absolom, Jacky Wonder, Alessandro Spaiani
Van Czar Series, Vol. 43
Daniel Beknackt, Mechanic Freakz, TECHNE, Lars Klein, Tillman, Nik Wel, Prime Suspect, R.N.T.S, Berk Offset, Trobath, Lenfloot, Sergy Casttle, Dario Caruson, Tutu Sartori, AnGy KoRe, Carl Max, xBeat, Masteroid Structure, Gee Chapman, Konflikt of Interest, Marco Bussola, Anti Gravity Machine, Dave Droid, El Sam, Zeit/Bypass, Chris Heid, Man From Nobu, Tara Priya
Nothing But... Techno Groovers, Vol. 15
Brotherhood of the Wolf, K-Deey, Mechanic Freakz, Pol Paraíso, Anders Reitz, Audioground, M.Rox, Whoismarce, Johnny Kaos, Fabrizio Maras, Laure Cesario, Jon Connor, Sergio Pardo, EPICX, Bossta, Roman Vuagnoux, Minimal Steve, Maunell, Stephan Barbieri, DOEEM, Peppelino, Astral Code (Br), Terra Incognita, Subjaax, GHSTGHSTGHST, Sabion Paid, LÖ PAGANI
Powerful Collaboration